veilingmeesterhuren.nl_

Veilingmeesterhuren.nl

Nielsson is veilingmeester voor evenementen, zoals bijvoorbeeld goede doelen en bedrijfsevenementen. Hij had een website, maar die was gedateerd en onoverzichtelijk. Was het tijd een nieuwe website te laten maken? Ja, absoluut. De hoogste tijd. Een gaaf project voor ons: herstructureren en een gaaf nieuw design.

De nieuwe WordPress website ademt Nielsson. Het draait tenslotte om de veilingmeester zelf. Hem huur je in, hij moet zichtbaar zijn. De goeie foto’s helpen daar natuurlijk enorm bij! En de overtuigende teksten werden geschreven door onze top tekstschrijver.

Deze website is er absoluut weer één op trots op te zijn!

KLANT

Nielsson Kooijman

OPGELEVERD

April 2023

Wat we hebben uitgevoerd

WordPress website maken, teksten laten schrijven

SOFTWARE & TEMPLATE

Wat Nielsson zelf zegt:

Madoo | Websites en webshops voor het MKB
Uitstekend
4.9
Gebaseerd op 72 recensies
beoordeel ons op
Danny, Amanda en Shinato hebben echt fantastisch werk geleverd bij de ontwikkeling van de website voor www.koffiemaatje.shop. Het was duidelijk geen gemakkelijke klus, maar ze hebben het met volle inzet en toewijding aangepakt. In samenwerking met het reclamebureau Kenmerk hebben ze een prachtig design gemaakt en naadloos geïntegreerd in een bestaande template van WooCommerce. Het resultaat mag er absoluut zijn!Ik ben onder de indruk van hun professionaliteit en efficiëntie. Madoo heeft altijd snel gereageerd op vragen, dacht proactief mee over oplossingen en was uiterst goed bereikbaar. Mijn oprechte dank gaat uit naar het hele team voor hun uitstekende werk!
js_loader
Gerelateerde projecten